1. Fight Club – Dövüş Kulübü 1999 Türkçe Altyazılı İzle

  Fight Club – Dövüş Kulübü 1999 Türkçe Altyazılı İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Fight Club (Dövüş Kulübü), Chuck Palahniuk'un aynı isimli romanından uyarlanmış ve daha önce Brad Pitt ile Seven filminde de birlikte çalışmış olan David Fincher tarafından yönetilmiştir. Filmde Edward Norton anlatıcı olarak, kurumsal bir firmada çalışan depresif biri olarak yer alıyor. Sistemin içindeki bir çark olarak çalıştığı amaçsız işinin tüm sorunlarını mükemmel bir apartman dairesi tasarlayarak unutmaya çalışıyor. Buarada sahip olduğu uykusuzluk problemini çözmek için destek gruplarına katılıyor, ve burada kendisi gibi yalandan destek gruplarına katılan Marla Singer (Helena Bonham Carter) ile tanışıyor. Marla ile birlikte hayatının daha çekilebilir hale geldiğini düşünürken; bir gün uçakla gittiği bir iş seyahatinde sabun satıcısı Tyler Durden (Brad Pitt) ile tanışıyor ve kendisini yeraltı bir dövüş kulübünün içinde buluyor.
  Fight Club – Dövüş Kulübü 1999 Türkçe Altyazılı İzle 8.7 / 10 10 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      8.9   4.165

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
KATEGORİLER
Sitemizde izleyebileceğiniz film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli medya platformlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece paylaşıma açık içeriklere link sağlamaktadır. Pazar Sineması olarak sunucularımızda hiçbir film, dizi ve video barındırmadığımız gibi, bu tür materyallerin sitemize yüklenmesi de kesinlikle yasaktır. Hak sahipleri isterlerse içerikleri kaldırma talebinde bulunabilir, Pazar Sineması'nı hiçbir şekilde yasal yükümlülüğe tabi tutamaz.